Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Kocadon öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının sonunda Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu’nda düzenlenen karne törenine katılan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, öğrenciler tarafından adeta sevgi çemberine alındı. Okul Müdürü Haydar Akkaba tarafından karşılanan Başkan Mehmet Kocadon’a ziyaretinde Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ da eşlik etti. Beraberindekilerle birlikte ziyaret ettiği sınıflarda büyük bir ilgiyle karşılandı.

Karnelerini Başkan Kocadon’un elinden almanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler Mehmet amca bizimle fotoğraf çektirir misin? diyerek sevgisini gösterdi. Başkan Kocadon da, Seve seve sizinle fotoğraf çekilirim. Sizler bizim geleceğimizsiniz. İnşallah üniversite diploma törenlerinizde de yanınızda olurum. Başarılarınızın devamını dilerken sizleri yetiştiren ve destek olan öğretmenlerimize ve velilerimize de çok teşekkür ederim. dedi.

Başkan Kocadon, karne töreninin sonunda ise öğrenci ve velilerle birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir önceki yazımız olan Fethiye’de pazaryerindeki cinayete 25 yıl hapis başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri