Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

’Yedi Kocalı Hürmüz’ Ortaca’da sahnelenecek

Ortaca Kent Konseyi Eğitim ve Kültür Çalışma Gurubu Sığla Tiyatro Topluluğu 1 senelik gurup çalışması ile hazırlanan oyunu 21-22 Nisan tarihleri arasında Ortaca Ortaokulu Konferans Salonunda sahneleyecek.

Sığla Tiyatro Topluluğu üyesi Cömert Kozak, Ortaca Folklor Araştırma ve Eğitim Derneği ile Ortaca Kent Konseyinin katkılarıyla, Türk mizahının önemli isimlerinden Sadık Şendil tarafından yazılmış Yedi Kocalı Hürmüz oyununu Ortacalı tiyatro severler ile buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Kozak, bölgede yaşayan sanatseverleri oyuna davet ettiklerini ifade etti.

21 ve 22 Nisan tarihlerinde saat 20:30’da başlayacak oyunda sahne alacak isimler ise şu şekilde; Asiye Turbalıoğlu, Neslihan Çakır, Dilan Başak Uludağ, Özcan Taluy Koç, Uğur Özbağ, Onur Can Şaşmaz, Onur Yılmaz, Kenan Turbalıoğlu, Cömert Kozak, Baran Kayaoğlu, İzzettin Gülşen, Gül Bülbül, Sezin Kanneci, ElfideDuru, Sabriye Künkçü

Bir önceki yazımız olan Milas’ta bilinçli evlilik için protokol imzalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri