Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Üniversite ile TÜİBATK ULAKBİM arasında Pardus protokolü

Pardus Dönüşüm için işbirliği protokolü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ziya Erdil ve ULAKBİM Müdürü M. Mirat Satoğlu arasında imzalandı. Protokol kapsamında Pardus ve açık kaynak alt projeleri Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde uygulanması ve sistem güvenliği konularında iş birliği gerçekleştirilecek.

Dönüşümü yapılan ve PARDUS kullanmakta olan kurum ve kuruluşlar arasında Milli Savunma Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, Aydın Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi, Bursa Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın Didim Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmit Belediyesi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (5 merkez ve 40 İl Müdürlüğü) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Fethiye’de Polis Haftası etkinlikleri başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri