Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Teknolojik karne hediyelerinin adresi TeknoSA

Çocukların en sevdiği teknoloji ve eğlence ürünleri, bu döneme özel kaçırılmayacak fırsatlarla TeknoSA’da sevenleriyle buluşacak.Notebooklardan akıllı telefonlara, akıllı saatlerden oyun aksesuarlarına kadar belirlenmiş onlarca üründeki indirimler, Türkiye genelindeki TeknoSA mağazalarında ve teknosa.com’da çocuklarını teknolojiyle mutlu etmek isteyen velileri bekliyor.

Çocukların sözcüsü Feyyaz Yiğit oldu

Karne heyecanına ortak olan TeknoSA, öğrenciler için bir sürpriz de hazırladı. Yazar ve oyuncu Feyyaz Yiğit, ailelerinden hediye isteyemeyen öğrenciler için hayalleri süsleyen 10 teknolojik karne hediyesi için dörtlükler hazırladı. Yiğit, TeknoSA sosyal medya hesaplarında paylaşılan keyifli videolar aracılığıyla, öğrencilerin sözcülüğünü ve istedikleri hediye konusunda ailelerini ikna edebilmelerine yardımcı oluyor. Bunlara ek olarak, TeknoSA’nın Facebook hesabında başlattığı, öğrencilerden gelen karne dörtlüklerini ödüllendireceği yarışma halen devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan İnanılmaz buluş! Tam 7 bin 500 yıllık... başlıklı makalemizde Bilim Haberleri, Bursa ve tarihi Eser hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri