Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Öğrencilere trafik semineri

Bodrum’da bulunan Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu öğrencilerine Bodrum Milli Eğitim Müdürlüğünce tarafından, trafik bilincinin aşılanması amacıyla eğitim verildi. Eğiteme, Bodrum Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Şube Müdürleri Mustafa Semiz, İsmail Zehir ve Eyüp Demirci ile öğrenciler katıldı.

Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonuyla Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle faaliyete geçen eğitimlere okul öncesi, ilkokul öğrencilerine trafik kurallarıyla uyulma, trafik bilincini arttırma eğitim programı düzenlendi.

Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Geçin, Bakanlığımızın yürüttüğü eğitim faaliyeti okul öncesi ve ilkokullarda trafik kurallarının öğretilmesi, trafikte davranış bilincinin zihinlerde yer etmesi için Türkiye’nin her köşesiyle eş zamanlı eğitim başlamıştır” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Bodrum Tanıtım TIR’ı Bursa Kent Meydanı’nda başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri