Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Milaslı miniklerden kütüphane ziyareti

Kütüphane Haftası dolayısıyla Milas’ta faaliyet gösteren anaokullarında okuyan minik öğrenciler Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesini ziyaret etti.

İlk defa kütüphane ile tanışan Özel Vitamin ve Portakal Şekeri anaokulu öğrencileri raflardaki kitapları incelerken hem eğlendiler hem de kütüphanede uyulması gereken kurallar hakkında bilgi edindiler. Bilgi sahibi olmanın, arkadaşları ile birlikte aynı anı paylaşmanın ve tecrübe sahibi olmanın tadını çıkaran minik öğrenciler Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesinde neşeli saatler geçirdi.

Gezi hakkında bilgi aktaran Özel Vitamin anaokulu öğretmeni Samara Arslan, Kütüphane Haftası nedeniyle öğrencilere kütüphaneleri sevdirmek, okulda öğretmenlerinden zevkle dinledikleri hikaye kitaplarının kütüphane raflarında da bulunduğunu ve kütüphanelerin de okullar gibi birer eğitim kurumu olduğunu göstermek istediklerini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Uyuşturucu tacirlerine operasyon başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri