Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

iOS 10.3 ve watchOS 3.2 yayında

Apple, mobil cihazlarında kullandığı iOS ve akıllı saati Apple Watch’ta kullandığı watchOS için yeni güncelleme yayınladı. Majör yani geniş kapsamlı iOS 10.3 ve watchOS 3.2 güncellemesi cihazlar için pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor.

‘Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ adımlarının takip edilerek yapılabildiği iOS 10.3 güncellemesi iPhone’lar için ortalama 600 MB dolaylarında.

Güncellemeyi yapabilecek cihazlar listesi ise şu şekilde:
 

iPhone – 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus
iPad – mini 2, mini 3, mini 4, iPad 4, Air, Air 2, Pro 9.7, Pro 12.9
iPod – Touch 6. nesil

Güncellemenin getirdikleri ise şöyle listeleniyor:

Gördüğümüz üzere iPhone’umu Bul uygulamasına AirPods da (Apple’ın kablosuz kulaklığı) eklendi. Ayrıca Siri ile otomobil bağlantısı artırıldı ve uygulamalar sayesinde aracın yakıt durumunu görüntüleme, kilit durumunu denetleme, ışık yakma ve korna çalma gibi özellikler getirildi.

Apple Watch’ta kullanılan watchOS’un 3.2 güncellemesi de akıllı saate birkaç yeni özellik getiriyor. 232MB büyüklüğündeki güncellemenin sahip olduğu yenilikler şu şekilde:

Bir önceki yazımız olan Uçan İskoçyalı buharlı lokomotifi yeniden raylarda başlıklı makalemizde buharlı lokomotif, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri