Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Hataylılar ile buluştu

Bodrum’un tarihini, kültürel yapısını ve doğal güzelliklerini tanıtmak amacıyla Bodrum’dan yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı, birçok ilde misafirlerine Bodrum’un eşsiz özelliklerini bilinmeyenleriyle birlikte anlatıyor.

Yola çıktığı günden bugüne 23 şehre uğrayan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı, Hatay Sümerler Mahallesi okullar bölgesinde misafirleriyle buluştu. Güneşli bir günde ziyarete gelen Hataylılara, Bodrum Tanıtım TIR’ı Koordinatörü Fikret Hıdır ve görevli personeller tarafından proje ve Bodrum hakkında bilgiler verildi. TIR’ın içini dolaşan vatandaşlar aynı zamanda TIR’da kurulan bölümde üç boyutlu tanıtım filmini izlediler.

TIR’ı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalinasından üretilen kolonya, lokum ve gazoz ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi. 4-5 Mayıs tarihlerinde Hatay Sümerler Mahallesi okullar bölgesinde bulunacak olan Bodrum Tanıtım TIR’ı 5 Mayıs Cuma gün içerisinde Adana’ya geçerek, 6-7 Mayıs Pazar akşam saatlerine kadar Adanalılar ile buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Bodrum’da 10 bin öğrenciye geri dönüşüm semineri başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri