Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Büyükşehir’den Sosyal Gençlik Masası

Sosyal Gençlik Masasının (SOGEM) gönüllü üyeleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin “ Üniversiteye Hoşgeldin” konserinde stant kurarak öğrencilerle bir araya geldi. Gönüllü üyeler, SOGEM’in çalışma alanları ile ilgili öğrencilere bilgi verdiler, Büyükşehir Belediyesi’nin gençlik dergisi “Kampus mola”nın dağıtımını gerçekleştirdiler ve fikir alışverişinde bulundular. Gençler oluşturulacak ‘Gönüllülük Ağı’ ile yerel karar alma süreçlerine aktif katılımla Büyükşehir Belediyesi’nin tüm program ve faaliyetlerinde gönüllü olarak yer alabilecek.

Öğrenciler SOGEM’e üye olarak, sosyal sorumluluk bilinci kazanma fırsatı yakalayacaklar. SOGEM’e üye olmak isteyen üniversite öğrencileri https://www.mugla.bel.tr/sogem resmi sitesinden başvuru formunu doldurabilir. Gönüllü hizmetinin tamamlanması ile birlikte öğrencilere katılım ve başarı sertifikaları verilecek.

Bir önceki yazımız olan Bodrum Belediyesi eğitimleri sürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri