Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bodrum genelinde yol çalışmaları aralıksız sürüyor

Yoğun bir şekilde, hafta sonu da dahil olmak üzere çalışmalarını ara vermeden sürdüren Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, en son Gümbet ve Bitez mahallelerinde bozulan yolların, yer yer sıcak asfalt kaplayarak yer yer de parke taşları döşeyerek bakım ve onarımlarını yaptı. Gümbet Atatürk Bulvarı’nda yapılan çalışmada ekipler, 500 metrelik yolu 600 ton sıcak asfaltla kaplarken, Bitez Pomelon Sokak’ı da parke taşlarıyla döşedi. Bitez Gülsüm Sokak’ta ise yapılacak parke çalışması öncesi bölgede hazırlık yaptı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, “Halkımızın ve Bodrum’a gelen misafirlerimizin trafikte zorluk çekmemeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz çalışmalarına ilçe genelinde, hafta sonu da dahil olmak üzere acil bölgelere öncelik vererek hazırladığımız plan ve programa uygun, bölge bölge devam edecek.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Muğla merkezli 24 ilde FETÖ’nün Bylock’cu öğretmenlerine operasyon başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri