Muğla Haberleri, Muğla Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Kocadon il birincisi Karya Çiçeklerini tebrik etti

Bodrum Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Bodrum Karya Çiçekleri Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Serkan Özcan, başkan yardımcısı Seyda Şevk, genel sekreter Çiğdem Özcan ile kulüp yönetim kurulu üyelerinden Adalet Ağan ve Özge Özen, OYDER Başkanı Ahmet Aras ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

300 lisanslı öğrencisi bulunan kulübün çalışmalarından bahseden Mehmet Serkan Özcan, kulübe ve öğrencilere sunduğu destekleri için Başkan Mehmet Kocadon’a teşekkür etti. Türkiye Halk Oyunları Federasyonunun 18 Mart’ta Bodrum’da düzenlediği Muğla il yarışması minikler kategorisi karma düzenlemeli dalda il birinciliğini alan Bodrum Karya Çiçekleri Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları Ekibinin kupasını da yanlarında getiren kulüp yönetimi, mutluluklarını Başkan Kocadon ile paylaştı.

Kulübü ve öğrencileri kutlayan Başkan Kocadon, Bodrum’da 6-7 Mayıs tarihlerindeki Türkiye Halk Oyunları Federasyonunun grup yarışmasına katılmaya hak kazanan Karya Çiçeklerinin minik öğrencilerine başarılar diledi. Geçtiğimiz yılın Türkiye şampiyonu da olan, bu yıl da mücadelelerini başarıyla sürdüren ekibe elinden gelen desteği sunmaya devam edeceğini söyledi.

Bodrum Karya Çiçekleri Gençlik ve Spor Kulübü Minikler Halk Oyunları Ekibi; Denizli, Burdur, Antalya, Afyon, Muğla ve Isparta illerinden 36 kulüpten 1200 civarında öğrencinin katılacağı grup yarışmasında Muğla ilini temsil edecek.

Ziyarette ayrıca Bodrum Belediyesi’nin de destek verdiği OYDER’in organizasyonluğunda 17 – 21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Ortakent Yahşi Bahar Festivalinin hazırlık çalışmalarından da bahsedildi. Festivalde Karya Çiçekleri ile Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü de halk oyunları gösterileri sunacak.

Bir önceki yazımız olan Hükümlüler için projeler devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri